bağcılar petek temizliği

Bağcılar petek temizliği servisimiz tesisat içinde biriken kir , tortu ve balçık gibi maddeleri kimyasallı makine kullanarak tesisatın içinden söker atar petek temizleme makinesi sayesinde etraf kirlenmeden kısa süre içerisinde ısı sorunlarından kurtulursunuz. Ekibimiz bağcılar petek temizliği işleri yapmaktadır bizleri arayarak kısa sürede servis talep edebilirsiniz.

Temizlik İşlemi Nasıl Yapılır 

Kimyasal tesisatın içine dökülerek pisliklerin toz haline getirilmesi beklenir. Müşterilerimiz arasında yanlış anlaşılan bir konu vardır ; tesisatın içindeki suyu değiştirerek petek temizliği işlemi yapılmış olmaz mutlaka ilaçlı su kullanılarak radyatörün içersin de yer edinmiş partikülleri dışarı atmak gereklidir.

kalorifer-petek-temizligi

Temizlenmeden önce görüldüğü gibi dip kısımlara yerleşen pislikler vardır. Temizlendikten sonra ise bu pislikler toz haline getirerek tesisatın dışına çıkartılmaktadır. Nasıl ki bir bulaşık yıkarken bulaşık deterjanı ve makinesi gereklidir petek temizleme işlemi yaparken de petek temizleme kimyasalı ve petek temizliği makinesi gerekir. Size en yakın hizmeti bağcılar petek temizleme servisi sunmaktadır. Bizi arayınız 0212 544 36 75 

Hizmetlerimiz bağcılar semti içindir diğer semtler için lütfen iletişim sekmesinden diğer tesisat servislerimizin numarasını arayınız. Peteklerin alt kısmı soğuk mu ? Isı verimi düşük mü , fatura yüksek mi geliyor. Bizi arayarak bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55