kadıköy eğitim mah. petek temizliği

Kadıköy eğitim mah. petek temizliği sökmeden etrafı kirletmen makineli ve ilaçlı petek temizleme servisi veriyoruz adet başı fiyatımız 25 TL dir. Petek temizliği sektöründe 9 . yılımızı devirdik Kadıköy bölge servisimizi kurduk eğitim mahallesinede aynı gün içinde hizmet sağlıyoruz.

Nitelikli petek temizliğinin önemi ! piyasada pek çok firma ve şahıs petek temizleme işlemlerini yaptığını söylemektedir. Çözüm Merkezi firmamız yüksek basınçlı motor ve temizleme kimyasalı kullanarak tesisat borularının içindeki kirleri söküp almaktadır.

Eğitim Mahallesi Petek Temizlik Firmaları

Kadıköy eğitim mah. petek temizliği sıcak su kalorifer tesisatı demir döküm temizleyen servistir. Kalorifer sıcak, soğuk arası ise randıman alamıyor olabilirsiniz. Kaloriferden sıcak su birikmiyorsa, sıcak petek yerine ılık olanları varsa iç tabakadaki kirler, kireç, pas, tortu gibi maddeler istila etmiş olabilir. Ne kadar doğru reglaj ayarı, petek havasını alma işlemi yapsanız da maalesef işe yaramaz. Bazen ise tesisat yanlış bağlantılı yapılmış ve metrekare bazında eksik çalışma sunulmuştur. Bu gibi tüm sorunları kombi bakımı da dahil olmak üzere tesisat ekibimiz araştırabilir.

Kadıköy eğitim mahallesi petek temizliği peteklere sıcak su gelmemesi şikayetini durduran ekiptir. Kombi peteklere sıcak su vermiyor ise su pompalama haznesinde tıkanıklık olabilir. Petek kiri kombiye doğru gelir ve suyun akışını kesebilir. Bazen ise peteğe dokunuyorum soğuk, buz gibi sorunların arkasında kireç, pas vardır. Tutulacak termal kamera ile en çok nerede sorun olduğu dikkatlice bulunabilir. Ardından tesisata takılacak sızdırmaz iki hortum ile su ile birlikte tüm kir tabakaları dikkatlice alınmaktadır. Aktarılacak petek içini yıkayan solüsyonlu ilaç ile demir döküm peteğin içindeki alınmayacak kadar sert ve yerleşmiş kir tabakaları dikkatlice çözünmekte ve cihazımızdaki filtre kısmında kalmaktadır.

Kadıköy eğitim mah. petek temizliği sıcak su açıldığında petekler ısınmıyor şikayeti ile ilgilenen servistir. Yetersiz sıcak su tesisatı kurulması, kombideki ayarların yanlış yapılması, yeterince su üretilmemesi, su tesisatında sızıntı ve daha nice sorunlar buna gebe olabilir. Ilık petek şikayeti ve daha nice çalışmalarda arızayı bulup, kaliteli onarım için garanti sürelerini sizlere sunmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55