Haramidere Petek Temizliği

Haramidere petek temizliği firması olarak kimyasal ilaçlarla peteğinize zarar vermeden kombi petek temizliği hizmeti sunmaktayız. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Esenyurt semtine servis vermekteyiz.

Haramidere Petek Temizleme Servisi

Haramidere petek temizliği petek yüzeyindeki soğukluğu gidermek, kombiyi koruyarak zarar vermeden petekleri temizlemek için adım atmaktadır. Bunu başarmak günümüzde çok zor olmamakla birlikte sızdırma yapmayacak kablolar ile peteklere erişim sağlar, gönderilecek solüsyonlar ile ne kadar kir varsa, kireç, pas lekelerinin çözünür kıvama getirilmesi sağlanır. Haramidere petek temizliği peteklerdeki tıkanmaları petek temizleme robotu ile solüsyonun aktarılması ile çözünür duruma getirilmesini uygulamaktadır. Yaklaşık ilk yarım saat içinde bu pisliklerin peteklerden alınması gerekir. Yoksa yine petek dibine çökmesi mümkün olacaktır. Bu sebeple güçlü su motoru cihazları kullanıyoruz. Dakikada su aktarım hızı 100 litrenin üzerinde olması sonucun verimli olması için özellikle kullanmaktayız. Genelde birkaç petekteki kirlerin alınması için bir saat yeterli olacaktır. Geriye kalan petekler içinde aynı süreler ile işlemler devam eder. Petek bakımı yaptırmak gerekli midir? Uzun süre petek ısıtma giderlerini azaltma amacınız varsa kullanım sürelerini artırmanın yanı sıra %30 doğal gaz faturalarında indirim, az tüketim gibi sonuçların oluşabileceği bu adımları öneriyoruz.

Haramidere petek temizliği peteklerde kullanılabilen ilaçlar kullanmaktadır. Yalnız bu peteğe gönderilip gidilecek adımlar içermez. Bu tür firmalar sizlere denk gelmiş ise dikkatli olmalısınız. Suyu dışarı damlatan petekleri cihaz ısı taramaları ile bulan ve su kaybı olan peteklerde kapatıcı sıvılar ile onarım çalışmalarının yapılması dahil her türlü problemli olasılıklara açık firmamızı tercih edebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55