Fenerbahçe Petek Temizliği

Fenerbahçe petek temizliği yapan tesisatçı firması olarak kimyasal ilaçlarla peteğinizi yerinden sökmeden kombi petek temizliği yapmaktayız. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Kadıköy semtine hizmet vermekteyiz.

Fenerbahçe Petek Temizleme Tamircileri

Fenerbahçe petek temizliği kombi cihazının peteği iyi ısıtamaması, sıcak suyun peteğe geçmemesi, sürekli ılık olan petekleri düzeltmek için harika çözümler sunmaktadır. Kalorifer kazanı, kombi, kat kaloriferi, merkezi ısıtma sistemi tesisatı petekleri iyi ısıtmıyor ise kirlenme düzeyine bakmamız gerekir. Petek içini dolduran nesneleri getireceğimiz özel sıvılar ile yok edecek duruma ulaştırabiliriz. Fenerbahçe petek temizliği “evdeki tüm peteklerde temizlik nasıl yapılır, zararı var mı, faydası nedir, fiyatı nedir?” gibi sorulara yanıt verelim. Fiyatlar petek sayısına göre belirlenmektedir. Bu çalışmanın ekstra bir zararı olmamakla birlikte yapılmadığı, bekletildiği taktirde metalde yıpranmalar ve su kayıpları görülebilir. Radyatör tesisatını su ile yıkayarak temizleme işlemi sırasında solüsyonlar kullanırken, eve petek sularının sıçramaması için kablolar ile sıkıca önlem alıyoruz. Su kombiden, apartman ana sıcak su borusundan kaç derecede geliyorsa küçük oynamalar ile peteklere de aynı ısılar ile aktarılması sağlanmaktadır. Bu ısının her odaya aynı şekilde homojen yayılması anlamına gelecektir. Kaldığınız evde herhangi tesisat eksikliği varsa bunun da bulunması ve onarımı içinde bizi arayabilirsiniz.

Fenerbahçe petek temizliği ile tüm çalışmalar sizlere garanti sunularak verilmektedir. Kombi filtresinin tıkanmasına neden olan faktörler büyük ölçüde ortadan kalkacaktır. Kirli peteklerde elde edemediğiniz ısıları temizlenmiş hali ile fazlasıyla elde edebilirsiniz. örneğin 25 derece ısınırken bunu 30 derece ve üzerine bile çıkarmak mümkün iken 50 derece gibi kombi dereceleri ile değil, daha düşük sıcaklık birimlerinde suyu ısıtacağınız için tasarruf elde etmiş olacaksınız.

Be the first to comment

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55