Acıbadem Petek Temizliği

Acıbadem petek temizliği yapan tesisatçı firmamız kimyasal ilaçlarla tortu ve kireçi kırmadan dökmeden petek temizleme hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Kadıköy semtine servisimiz mevcuttur.

Acıbadem Petek Temizliği Fiyatları

Acıbadem petek temizliği iyi ısıtma sorunu olan peteklerde düzenli işlemler ile etkili çözümler sunabilir. Petek içine 40 derecelik sıcak su geçmesi ile onun birkaç derece düşüş ile petekten ısıyı almanız gerekir. Evdeki uzak peteğin hep soğuk kalması ise bu sıcak su akış hızının ve verimliliğin artık çok düşük seviyelere geldiğini göstermektedir. Acıbadem petek temizliği ile 1-4 petek arası yaklaşık 1 saatte temizlenmesi yapılmaktadır. Daha fazla sayıdaki peteklerde en fazla 2-3 saat olmak üzere tamamen iç katmanlarındaki kirler yok edilebilir. Tüm Kış boyunca biriken kirler sürekli aynı formda kalmaz. Kapladığı yapılar, alanlar giderek genişler. Petekleri sökmeden yalnızca iki kablo bağlayarak petek veya peteklere erişim sağlayabilir, kimyasal içerikli sırf kalorifer sistemleri için üretilmiş ilaçlı sıvılar kullanarak kirlerin suda salınmasını sağlayabiliriz. O kirli suları biz cihaza basınçlı su motoru ile balçık, çamur, kireçlerin devir daim ettirilirken filtre kısmına takılması ile ayıklamaktayız.

Acıbadem petek temizliği işlemleri ile bir binada hangi değişimler olabilir? Öncelikle “aylık ödediğim doğal gaz faturasını nasıl düşürürüm?” gibi soru işaretleriniz varsa işe yarayacaktır. Çünkü sıcak suyun iletim kaliteli takılmadan devam etmektedir. Böyle olunca yüksek ısılarda kombiyi kullanmanıza gerek olmaz. O halde tüketim miktarı düşecektir ve bu faturalarınıza mutlaka yansıyacak olup, peteklerin korunmasını sağlayacak güzel bir yöntem olduğunu da ekleyelim, her işlem garantilidir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55