Esenyurt Kıraç Petek Temizliği

Esenyurt Kıraç petek temizliği firması olarak peteğinizi yerinden sökmeden ilaçla petek temizliği hizmeti vermekteyiz. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Esenyurt semtine servisimiz mevcuttur.

Kıraç İlaçla Petek Temizliği

Esenyurt Kıraç petek temizleme 7/24 İstanbul’da cihazlar ile petek, radyatör, kaloriferdeki soğuma nedenlerini ortadan kaldırmaktadır. Tam iki sene boyunca çok hızlı ısınan petekleri elde edebileceksiniz. Evin odası ılık kalıyor, ısınmıyor, petek iyi ısıtmıyor gibi çok sayıda ortak problemin ana kaynağı ve çözümünü sizlerle paylaşalım. Esenyurt Kıraç petek temizliği kalorifer sistemlerini hızlıca analiz edebilecek cihazlar kullanır. Termal kameralar ile yüzeysel sıcaklık farklarının analizleri tam olarak ısıtmayan peteği kırmadan bulma gibi bir amaca hizmet etmektedir. Renk skalaları, ısı rakamları ve diğer bazı noktalar ile paslanmış metal boruları bile görebiliriz. Diyelim ki 8 petek var ve yalnızca 2-3 tanesi veya daha azında tıkanma varsa cihazı tek tek bağlayarak oradaki kirliliğin cihazımıza geçmesini sağlarız. Eğer daha fazla petekte bu tür vakalar varsa havlupan girişlerini kullanmak tam kapasite sorunlu bölgelerin tamamına erişim sağlama anlamına gelecektir. Gönderebileceğimiz bir tane sıvı solüsyon vardır. Miktarı ve ölçeği ustalarımızın ayarlayacağı şekilde yer alıp, peteklerden daha yüksek ısılar elde etmek için kireç ve pas maddelerinin çözelti haline gelmesini sağlar. Zaten böyle bir durumdan sonra uygulanacak basınçlı su devir daimi ile o kireçlerin tamamı cihaz filtresinde kalır ve biz bu sefer temiz su eklemesi yaparız.

Esenyurt Kıraç petek temizliği evlerin, ofislerin az yakıt ile çok ısınmasının önünü açmaktadır. Kombi sıcaklık ayarını düşürerek bu işlemin akabinde zaten tasarruf etmeye başlayabilirsiniz. Hatta bazı müşterilerimizde bu tasarruf %40 gibi oranlara ulaşabilmektedir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55