Beykoz Paşabahçe Petek Temizliği

Beykoz Paşabahçe petek temizliği firması olarak kimyasal ilaçlarla kombi petek bakımı hizmeti vermekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Beykoz semtine servisimiz vardır.

Paşabahçe Kombi Petek Temizliği

Beykoz Paşabahçe petek temizliği kalorifer peteğine temizleme amaçlı gönderilen sıvı solüsyonlar ile işlem yapmaktadır. Yani yalnızca su basarak kaba pisliğini alma yoluna gidersek yine bir nebze olsun rahatlamalar olsa da en iyisi solüsyon kullanımıdır. Çünkü o yapışan ve su basma ile yerinden oynamayacak kadar güçlü olan tortuların da açığa çıkması ve zayıflaması ile cihaz kabloları ile tahliye edilmesi anlamına gelmektedir. Beykoz Paşabahçe petek temizliği ısıtma tesisatı ısı verme kalitesini artırıcı önlemler alabilir. Sıklıkla kombi bakımı yapmanın sebebi nedir? Pek çok sebebi olabilir ve onlardan biri de petekteki kirlerin kombiye hareket etmesi ve filtresinin tıkanmasına neden olmasıdır. Özellikle ilk 10 dakika gibi süreçte cihazımızı peteklere bağlayarak oradaki kaba pisliğin yapıştıkları yerden bir kısmının alınmasını sağlarız. Kombi varsa binanızda bazı mühürlemeler yaparak cihaza zarar gelmesinin önüne geçebiliriz. Bazen petek sayıları da dikkate alınarak peteklerin yarısı açık konumda temizlenir, sonraki saatte diğer peteklere geçilir. Su basılarak alınan kirlerin ardından solüsyon eklemesi ile geriye kalanlar çözünür ve onlar da alınır. Bu kadar net konuşmamızın arkasında yalnızca petekteki suyu dakikada yüz litrenin üzerinde geri aktarma gücüne sahip cihazlara sahip olmamız vardır.

Beykoz Paşabahçe petek temizliği petek havasını alarak, reglaj ayarını yapabilecek firmadır. Bu işlemlerin ardından petek içine sıcak suyun geçmesini sağlarız. Termal cihaz ile derecelerine bakabiliriz. Petek tesisatı temizlik öncesine göre artık daha hızlı ısınır duruma gelmiş demektir. Zaten bunları da görsel açıdan inceleyeceğiz ve yapılan çalışmanın iki sene gibi tekrar kirlenme problemi kolay kolay olmayacaktır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55