Esenyurt İncirtepe Petek Temizliği

Esenyurt İncirtepe petek temizliği yapan tesisatçı firması olarak peteğinizi yerinden sökmeden kombi petek bakımı hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Esenyurt semtine servisimiz mevcuttur.

İncirtepe Petek Temizleme Ustaları

Esenyurt İncirtepe petek temizliği yeni nesil kalorifer bakım cihazı kullanmaktadır. Petekteki sıcak suyun tıkanmasını sağlayan, geçmesini engelleyen maddelerin alınması için özel düzeneklere sahibiz. Petek sökme derdi olmadan, petek etrafında kirli suların fışkırması gibi yan etkiler meydana gelmeden hemen neler yapabildiğimizi sizlere anlatalım. Esenyurt İncirtepe petek temizliği kalorifer içi iletkenliği artırmak için birkaç saatlik çalışma yapması yeterlidir. Genelde ilk 30 ve 45 dakika tüm petek içindeki kaba pisliklerin alınması çalışmasıdır.  yani kimyasal kullanmadan cihaz ile indirimli fiyatlarla temizleme işlemi de diyebiliriz. Suyun normal gidebileceği hızı cihaz ile artırarak kaloriferin boruları ve paneli içindeki sistemleri su ile yıkama çalışması yaparız. İçteki kaba ve salınan ne kadar kireç, tortu varsa hortumlar ile dışarı alırız. Petek temizleme fiyatları cihazda birikmeye başlar. Petek nasıl temizlenir bu bir vakit sonra durur yani yenilerini alamayız. İşte bu süreçten sonra solüsyon ekleriz. İlaç içerikli petek sıvısı diyebiliriz. Bu sefer sert maddeler yumuşak ve taneli kıvamlara geçer. Suda salınmaya geçmesi ile yine aynı metodu uygular ve onları da aynen alabiliriz. Petek temizliği firmaları radyatörün üst ve kenar kısımlarında devamlı soğuk olması veya diğer bölgelerindeki benzeri durumlara kesin çözüm budur.

Esenyurt İncirtepe petek temizliği işlem süreci boyunca yoğun gürültüler oluşturmaz. Alınacak tek hizmet ile kalorifer borusu ve panelindeki tıkanma problemi hemen giderilecektir. İlaçlı petek temizliği tüm sıcak suların akış hızı ve sıcaklık değerleri peteklerde eşit olacağı için değerlerinde artış ve gider yani ısıtma masrafları alanında azalıma doğru ilerleyebilmenizin önünü açmaktayız.

Be the first to comment

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55