bahçeköy petek temizliği

Sarıyer bahçeköy petek temizliği yapan makineli tesisat firması ilaçlı petek temizleme servisini petekleri yerinden sökmeden 25 TL adet başı fiyatla vermektedir. Petek temizliği Sarıyer şubemizi arayarak aynı gün içinde servis talebinde bulunabilirsiniz.

Bahçeköy petek temizlik yapan tesisat firması olarak peteklerin içinde biriken kireç, tortu , pas ve çamurlaşmayı temizler bunun dışında peteğin içine bakınca tozlar görürsünüz bunuda buharlı petek temizlik makineleri ile temizliyoruz.

Bahçeköy Kombi Petek Temizleme Servisi

Bahçeköy petek temizliği merkezi sistem petek temizleme yapan servistir. Merkezi sistemli evde binada kalorifer, petek temizleme işlemleri itinalı olarak yapılabilir. Bize sorunu anlatırken bazı peteklerin hiç ısınmadığını söyleyebilirsiniz. Hemen termal kamera ile o peteğe bakacak olursak vakit almadan soğuyan bölgelerin cihazda görünmesini sağlayabiliriz. Hatta petekteki sızıntılar, duvar içinde bile olsa cihaza yansır. Ekibimiz hemen petek su sızıntısını durduran solüsyon kapatıcı ile önlem alırken, temizleme amaçlı ise ilaçlı çözümleri sunmaktayız.

Bahçeköy petek temizliği makinalı merkezi sistem ısıtmalı kalorifer açan servistir. Kalorifer tesisatının sökülmesine gerekme kalmadan, kırmadan açılması için yüksek basınç üreten bir makine kullanırız. Sızdırmaz, su kaybı yapmayan hortumu havlupana bağlayabilir, gerekirse farklı bir bağlantı ağzı ile de çalışmalar yapabiliriz. Tüm petekler veya peteklerin yarısı gibi sıralama ile suyun basınçlı olarak alınarak cihazımızda birikmesini sağlarız. Birikir ve geri peteklere gönderilir. Bu sırada incecik kum tanesi kadar küçük olsa bile cihazımızda kireç, pas, tortu, çamur ve diğer maddeleri toplarız. Bu peteğin kaba pisliğinin alınması olup, cihaz su tankına eklenecek solüsyonlu sıvı ile çok geçmeden tesisatın içindeki kalan cisimleri de toplayabiliriz. Peteğe temiz su ekleme, peteğin içindeki kireci sökmeden alma, peteğin metalini, içini koruyan koruyucu sıvı ekleme gibi sayısız işlemler ile tamamlama yaparız.

Bahçeköy petek temizliği petek içi dışı makineli temizleyen servistir. Peteğin ızgarasındaki kirleri temizleme, işlemleri de kuru buhar makinesi ile yapılır. Petek ızgarasından sıkılacak kuru buhar ve peteğin altına serilecek naylon veya farklı bir kapatma aracı ile evinizi kirletmeden tüm kir tabakalarını alabiliriz. İşlemler hızlıca tamamlanabilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55