altunizade petek temizliği

Üsküdar altunizade petek temizliği yapan tesisat doğalgaz firmaları arasındayız Çözüm Merkezi makineli sökmeden özel kimyasal ilaçlı petek temizleme servisi vermektedir. Petek temizliği adet başına göre yapılıyor 25 TL den dairede bulunan tüm petekler seçme şansı malesef yoktur.

Üsküdar altunizade petek temizliği petek aralarını temizleme servisidir. Petek arasını temizleme toz yumaklarının uçuşmasını önlemektedir. Petek arası koku yapabilir, havalandırma kokusu sizi rahatsız edebilir ve soluduğunuz zaman bazı hastalıkları kapabilirsiniz. Petek ızgarası içini temizleme püskürtülecek kuru buhar makinesi ile zemine doğru aktarımı ile yapılır. Portatif küçük bir makine ile yapar ve tesisatın alt katmanına da branda sererek tamamen temiz duruma getiririz.

Petek içi kirlerin temizliği kombi için önemli

Altunizade petek temizliği kalorifer, petek içi temizleme firmasıdır. Kalorifer, petek içi nasıl temizlenir? Kalorifer içi temizleme yoğun basınçlı su akışı ile yapılır. İlaçsız yöntemi de vardır fakat ilaçlı olanı tamamen kireç, tortu, su taşının çözünmesini sağlar. Zaten soğuma yapan da bu maddelerdir. Petekler sıcak ama ev ısınmıyor ise tesisat metrekare başına eksik döşenmiş olabilir ve bazı peteklerde soğuma, ılıklık bile gözlenebilir. Bazen bu soğumanın nedeni eşanjör kireç kaplaması da olabilir. Kombi peteklere sıcak su vermiyor ise cihazın kontrolü, kireç tabakası araştırması, filtre temizliği gibi işlemler yapılabileceği gibi termal kamera ile petek ve duvar içlerine tutularak soğuma noktaları direkt bulunur. Çok sorunlu peteklere direkt kenardan cihaz bağlanarak, yıkama solüsyonu ile basınçlı formatta tamamen temizlenmesi sağlanır. Sıcak su akıyor petekler ısınmıyor ise devir daim sağlanamıyor olabilir. Kombideki yüksek dereceler bunun çözümü değildir. Fazla yakıt gideri ödemenizi de sağlar. Çözüm için iki saat kadar sürecek bu çalışmaları sizlere sunuyoruz.

Altunizade petek temizliği peteklere sıcak su gelmemesi, gitmiyor sorunu çözen firmadır. Sıcak döküm petek ısınmıyor, soğuk, ılık, nasıl ısınır, tesisat arızası giderme gibi sayısız vakalarda yanınızdayız. Bizi arayın ve hemen indirimli fiyatlarımız ile servis kaydı oluşturun, sorunu kırmadan araştırarak bulalım ve çözüm üretelim.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55