Yeşilpınar Petek Temizliği

Yeşilpınar petek temizliği firması olarak peteğinizi yerinden sökmeden kimyasal ilaçlarla peteğinizdeki kireç ve tortuyu temizliyoruz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Eyüp semtine hizmet vermekteyiz.

Yeşilpınar İlaçlı Petek Yıkama

Yeşilpınar petek temizliği kalorifer içindeki kireci petek yıkama yaparak, petek temizleme cihazı kullanarak, sıvı solüsyonlar ile temizlemektedir. Kireç veya farklı maddeler petekteki suyun ısınmasını engelleyen faktörler arasında yer alır. Onları bertaraf etmek, un ufak parçalara bölünmesini sağlamak ile olur. Yalnızca sıvı akışları ve biraz basınçlı su motoru ile bu mümkündür. Eyüp Yeşilpınar petek temizliği kış ayında iyi ısınan petekler için en iyi bakımı sunmaktadır. En uzaktaki peteğin soğuması, evdeki peteklerin ılık kalması, ofis, ev sıcaklığının düşmesinin nedenini araştırabiliriz. Yapılan kısa bir araştırmanın ardından sorunlar tespit edilir. Soğuyan petekleri cihaz ile bulma işlemleri yapılır. Kalorifer tesisatında hatalar ayıklanır, test edilir. Sıcaklık değerlerine bakılır. İlgili petekler veya tüm sisteme erişim amaçlı havlupan kısmı ile peteklere giriş sağlanır. Solüsyon eklemeleri ile kirli alanlar saniyeler içinde çözünür. Basınçlı sular ile onları cihazımız ile arıtıp tamamen ısıtma sistemlerine temiz su eklemesi yaparız.

Alibeyköy Yeşilpınar petek temizliği peteklere bakım sıvısı, ürünleri ile hizmet vermektedir. Peteklerin içindeki korozyona karşı önlem amaçlı bazı ek sıvılar enjekte ederiz. Kalorifer tesisatını daha sıcak hale getirmenin yanı sıra bu işlemin ardından ısı farklılıkları üst noktalara erişecek ve özellikle aylık kullanılan doğal gaz miktarında düşüş hedeflemekteyiz. Kir içinde kalan peteklere kesin çözüm, soğuk su dolu petekleri ısıtmak için tesisat firması çalışmaları, desteği ve daha pek çok konuda bizi arayınız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55