Osmanağa Petek Temizliği

Osmanağa petek temizliği tesisatçı firması olarak peteğinizi yerinden sökmeden kombi petek bakımı servisi vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Kadıköy semtine servisimiz mevcuttur.

Osmanağa Kombi Petek Temizleme

Kadıköy Osmanağa petek temizliği “Ne zaman yapılır, ne zaman yaptırmam lazım?” gibi sorulara yönelik cevaplar vermek istiyor. Öncelikle kaloriferden alınacak bir parça suyun kirlilik dozajına bakılır. Yani ne kadar koyu kıvamda olduğunu kastediyoruz. Bu kirlenme emaresi olsa da bu şekilde petek içinde kalmış kirecin petek kenarından alınması gibi işlevi de yoktur. Asıl sorun yapan ise bu maddelerdir. Osmanağa petek temizliği “yaptıran var mı, etkisi var mı?” gibi sorulara yönelik sıcaklık türünde yükselme ve harcanmakta, yakılmakta olan gaz masrafının düşürülmesini tetiklemektedir. Portatif ve kolay taşınabilen geniş su hacmine sahip bir cihaz getiririz. Havlupanın yanına kurar ve bağlantıları yaparız. Sızdırma yapmaması için önlem alırız. Petek içindeki suyun çekilmesi ve cihaza birikmesinin ardından oradaki su arıtılır. Suyu geri sisteme göndeririz ve içindeki pisliklerin tamamen cihazın yan ünitesinde sıkışması, birikmesi sağlanır. Hali hazırda su tankındaki kısma solüsyon ilavesi yaparız ve oradaki tüm maddelerin hızlıca çözünmesini sağlamaktadır. Solüsyon borusu, paneli tıkanmış katmanlara geldiğinde oradaki maddelerin çözünür aşamaya geçmesini sağlar. Zaten bu aşamada biz yoğun su aktarımları yapmaktayız ve basınçlı suların etkisi ile hızlıca sistem içindeki pisliklerin aynı şekilde devir daim ile alımını yaparız.

Osmanağa petek temizliği genelde petek temizleme yapmanın zamanı iki seneye bir olup, randımanı artırmak için her sene de yaptırabilirsiniz. Hangi ay petek temizleme yaptırmalıyım? Isıtma aşamasına gelmeden hemen önce tavsiye etmekteyiz, ayrıca kalorifer ve kombi bakımını da birlikte bizden alabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55