kombiye uzak petek ısınmıyor

Kombiye uzak petek ısınmıyor ise tesisatta bir tıkanıklık söz konusudur temizliği bireysel yollarla mümkün olmayabilir çünkü tesisatın içine yer edinen kirler bir çözücü ile ayrıştırılmalı yüksek basınçla tesisatın dışına çıkartılmadır. Bu nedenle bireysel petek temizliği yapmak mümkün değildir. Çözüm merkezi firmamızda bulunan bu teknik donanım sayesinde kombiye uzak olan peteklerde iyi derecede ısı verir duruma gelmektedir.

Ne kadar zamanda tesisat tıkanır ?

Tesisatın tıkanmasının belli bir zamanı yoktur suların yüksek derecede kireç içermesi bu süreci hızlandırmaktadır zamanla kombiye yakın olan petekler iyi ısı verirken uzak olan petekler hiç ısıtmayabilir hatta peteklerin alt kısımlarıda buz gibi olur . Normal olarak petek temizliği işlemi 2-3 senede bir kez mutlaka yapılmalıdır. Kombiye uzak petek hiç ısı vermiyor ise mutlaka uzman bir tesisatçıya danışmakta fayda vardır. Tesisatın tıkalı olması gibi ters bağlantıda yapılmış olabilir. Bunun yanında kombinin pompa gücüde temizliği de çok önemlidir.

kombiye uzak petekler ısınmıyor

Firmamız İstanbul geneli petek tesisatı temizliği ve kombi bakımı servisi vermektedir. Sizinde ısınma problemleriniz varsa mutlaka bizden bilgi alabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55