Ataşehir Ferhatpaşa Petek Temizliği

Ataşehir Ferhatpaşa petek temizliği şirketimizi peteğinizi yerinden sökmeyecek şekilde kimyasal ilaçlar ile açmaktayız. Aynı gün de Ataşehir semtine hizmet vermekteyiz.

Ferhatpaşa Kimyasal İlaçlı Petek Temizleme

Ataşehir Ferhatpaşa petek temizleme çamur ve kirecin soğuma yaptığı en ufak ısı artışı bile olmayan petekler için özenli temizlik yapmaktadır. Tıkanan petekleri ısıtmak zordur. Katmanları, panel içi, petek bağlantı boruları içinde kireç birikmiş ise oradaki ısı geçiş kalitesi de düşecektir. Petek içlerine zarar vermeden özel cihazlar ile tüm kirliliği alabildiğimiz gibi metal aksam içinde yeni sorunlar oluşturmayacak metotlarımız vardır. Ataşehir Ferhatpaşa petek temizliği özel kampanyalı fiyatlar ile kısa sürede petek temizliği yapmaktadır. Panel, kalorifer borusu, tesisat içinden alınan kirli tabakaların itinalı olarak cihazımızda geçici depolanması ve sıhhi kanallara gönderilmesi söz konusudur. Bu kirleri almak için kaba kirlerle beraber ne kadar peteklerde su varsa cihaz ile alırız. Ardından aktarılacak duru su ile beraber katmanlara yerleşen atıkların küçücük parçalara ayrıştırılması sağlanır. Solüsyonun o kadar güçlü etkisi vardır ki çalışma sırasında en zorlu yapışkan atıkları bile yerlerinden eder ve aktarılacak basınçlı sular ile tamamen onları da devir daim ettirerek sistemden çıkartırız. Aktarım sırasında su renginde açılma olması gibi aşamalara gelinince temiz su ve peteğin iç yapısını korumada özel bir kimyasal eklemesi yaparız.

Ataşehir Ferhatpaşa petek temizliği iki sene peteklerin sıcak olması için adımlar gerçekleştirir. Son teknoloji ile petekteki suyu çekip sürekli suyun geri aktarılması gibi süreçler güçlü cihazlar ile yapılmasından dolayı fazla vakit kaybına neden olmaz. 1 saatte bile komple evdeki sistemleri temizleyebiliyoruz. Petek bakımından sonra tesisat ısıtılması yapılır ve son kontroller uygulanır. Sonraki ay ise alakalı faturalarda gerileme ve ısılarda artış olma olasılığı yüksektir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55