ankara petek temizleme

Ankara petek temizleme servisleri hakkında geniş bilgi yazısı içermektedir. Petek temizliği servisleri sektör lideri e-petektemizligi.com Ankara bayisi aramaktadır. Sizde tesisatçı veya kombi servisi olabilirsiniz.Numaranız ve adresiniz bu alanda yer alır ve müşteriler size ulaşır.

Ankara petek temizliği makkalenizi hazırlayarak bizlere baş vuru yapınız. Makkale içeriği firma tanıtım yazısı en az 3 paragraf , firma adresi ve iletişim bilgilerinden oluşmalıdır. Bunlara servis verebileceğiniz semtleride ekleyebilirsiniz.

bayimiz olun petek temizliği

Petek temizlemesi nasıl yapılır ?

Temizlik işlemi için ilk önce tesisata kimyasal çözücü verilir. Kombi çalıştıralarak sirklasyon yaptırılır bu işlem yaklaşık yarım saat kadar sürmektedir.

İkinci aşama petek temizleme makinesinin bağlanması.Bu aşamada basınçlı makine kombi bağlantıları sökülerek tesisata bağlanmaktadır. Tesisatın içindeki pislikler basınçla birlikte petek temizleme makinesinin içine dolmaktadır.

Son işlem peteklerin reglaj ayarlarının yapılması ve ısıtarak müşerilerimize teslim edilmesi. Petek temizliği yaptırmanın faydası az yakarak çok ısınmak dolayısı ile az fatura ödemek için ankara petek temizleme servislerini arayınız.

 

Be the first to comment

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55