Altınşehir Petek Temizliği

Altınşehir petek temizliği tesisatçı firması olarak peteğinizi yerinden sökmeden kimyasal ilaçlarla kombi petek bakımı hizmeti vermekteyiz. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Başakşehir semtine servisimiz mevcuttur.

Altınşehir Petek Temizleme Fiyatları

Altınşehir petek temizliği panel içindeki sürekli soğuma problemleri olan, radyatörlerdeki suyun ılık kalması nedeni ile odalarda 20 derece gibi düşük ısıların yer aldığı binalarda destek verebilir. Bazı müşterilerimiz sıcaklığın 27 olduğunu ve bunu artırmak için de bizleri aramaktadır. Yapılacak işlemlerin akabinde birkaç derecelik artış gözlenebilir. Kombi rakamlarında aşırı dereceler seçmeden yani tasarrufun önünü açarak sizlere bunu sunmaktayız. Altınşehir petek temizliği yüksek doğal gaz tüketimi yapıldığı halde sürekli ılık kalan petekler gibi şikayetlerde en doğru kararları kombi ve petek bakım sıvı solüsyonu ile yapmaktadır. Erişim düzeyi o kadar hızlı olur ki biz bazı kablolar ile tüm peteklerdeki hatlara erişir ve oradaki suyu yalnızca bir dakikada 100 litrenin üzerinde alır ve geri sistemlere göndeririz. Yalnızca bunu yapmanın bir mantığı yoktur değil mi? Bu işlem sırasında filtreleme kısmına takılan nesneler ve sıkışan, yerinden oynamayan peteklerdeki maddeler için ise solüsyon eklemeleri yaparak tüm pisliklerin tamamen cihazımızda kalması sağlanır. Hani, peteğin orta kısmı hep soğuk kalır ya bunun nedeni oraya yerleşen kireç, pas gibi maddelerdir. Eğer siz uzun vadeli bunların temizlenmesine odaklanmazsanız metallerde çürümeler olur ve maalesef tüm kirli sular petekten akmaya başlayacaktır. Yalnız biz suyu akıtan petekleri bulup, hasarsız olarak onarım sıvıları ile de sorunu bitirmekteyiz.

Altınşehir petek temizliği 1-3 saat aralığında işlemi tamamlamaktadır. İçteki tüm kirli sular berrak kıvamına getirilir. Sıcaklık göstergelerine özellikle çalışma sonunda bakmanızı önermekteyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55